Slide1
Slide2
Slide3

Akademia Activ Beauty & Care Expert

Akademia Activ Beauty & Care Expert to miejsce, które uczy oraz inspiruje. Prowadzimy szkolenia, wykłady i spotkania z najlepszymi trenerami mikropigmentacji, kosmetologii i medycyny estetycznej oraz posiadamy bogato zaopatrzony e-sklep dla specjalistów branży beauty. Specjalizujemy się w „szytych na miarę”, kameralnych szkoleniach z zakresu mikropigmentacji oraz szeroko rozumianej kosmetyki. W przeciwieństwie do szkoleń grupowych, indywidualny charakter kursu gwarantuje maksimum korzyści oraz całą uwagę instruktora skoncentrowaną tylko na Tobie i Twoich potrzebach.W Akademii Activ Beauty & Care Expert cenimy relacje, a zadowolenie uczestników naszych kursów jest dla nas priorytetem. Podczas szkolenia otrzymasz materiały eksploatacyjne: profesjonalny sprzęt, igły/moduły, pigmenty oraz produkt znieczulający. Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów, związanych ze szkoleniem. Po ukończeniu wybranych, spośród wielu szkoleń z naszej oferty zapewnimy Ci także wsparcie merytoryczne, oparte o nasze doświadczeni.

Jesteśmy niezmiennie uważni na potrzeby naszych kursantek/kursantów i to one nadają kierunek naszemu rozwojowi. Formuła Akademii i Salonu urody umożliwia uczestnikom szkoleń dostęp do dużej grupy klientów Salonu, zainteresowanych zabiegami w charakterze modeli.

Pozostając wiernymi najlepszym urodowym praktykom, stawiamy na innowacyjność w dynamicznie zmieniających się trendach branży beauty oraz health care. Współpracujemy z najlepszymi i nieustannie podnosimy kwalifikacje kadry dydaktycznej, aby sprostać potrzebom naszych wymagających i świadomych Kursantów.

Goszczący w naszej Akademii Activ Beauty & Care Expert światowej klasy trenerzy i instruktorzy inspirują nie tylko uczestniczące w szkoleniach lingeristki, kosmetologów i lekarzy. Inspirują także nas samych, personel Activ Beauty & Care Expert.

Zapraszam Cię do mojej Akademii. Zapoznaj się z aktualną ofertę szkoleń lub pozwól mi stworzyć dla Ciebie indywidualne szkolenie, dopasowane programem i trybem do Twojego poziomu, potrzeb i możliwości.

Z Pozdrowieniami,

Trener mikropigmentacji i medycyny estetycznej

 

 

 

Kontakt z Akademią

Adres: ul. Klaudyny 12, Warszawa

Koordynator ds szkoleń
+48 506 801 877, szkolenia@activ-beauty.pl

Koordynator ds dofinansowań
+48 513 106 806, dofinansowania@activ-beauty.pl

Trener mgr Urszula Kłyszewicz
+48 698 532 797, info@activ-beauty.pl

Nasze szkolenia:

  • Makijaż permanentny Brwi/Oka/Ust
  • Perfekcyjny Rysunek Brwi nitką i suwmiarką
  • Brow Philosophy by Nikk Mole
  • BB Glow Skin
  • Mezoterapia oraz wypełnienia kwasem HA i botoxem
  • Wolumetria komplementarna i nici PDO
  • Zagęszczanie i lifting rzęs
  • Wizaż