Slide background
Slide background
Slide background

Masaże

Zabiegi SPA oparte na masażu mają na celu rozluźnienie mięśni, a także wprowadzenie w stan głębokiego relaksu i wyciszenia psychicznego.

Blask świec, piękne zapachy olejków eterycznych  oraz  spokojna muzyka wypełniająca klimatyczne wnętrza składają się na atmosferę, która pozwala poczuć się naprawdę wyjątkowo oraz odetchnąć po ciężkim dniu.

Wśród masaży można znaleźć:

Masaż autorski – Dotyk natury

Wywierający korzystny wpływ na skórę, która ulega regeneracji i relaksowi. Ten odżywczy, aromaterapeutyczny masaż naturalnymi masłami – shea, cocoa, avokado i 100% olejami – kokosowym, makadamia, palmowym, jojoba (wzbogaconymi czystymi olejkami eterycznymi) nadaje skórze gładkość i głęboko ją odżywia. Masła i oleje sprowadzane są z całego świata z naturalnych upraw z Afryki, Malezji, Tajlandii.

Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi (hot stone therapy)

Wykonywany jest przy użyciu naturalnych olei pielęgnacyjnych i aromapeutycznych. Zabieg przynosi głęboki relaks, rozluźnienie mięśni, odprężenie. Można przeprowadzić go na całym ciele lub plecach.

Masaż peelingujący

Przynosi efekt aksamitnej, gładkiej skóry. Zabieg ma także na celu oczyszczenie ciała, jego regenerację oraz nadanie jędrności.

Masaż shea

Jest to indiański masaż twarzy, dekoltu i głowy na naturalnym oleju z miąższu kokosa z dodatkiem 100% masła Shea. Masaż ma działanie antymigrenowe, głęboko rozluźniające, oraz jest wspaniałą maską na włosy.

Rosyjski masaż miodowy

To masaż pleców lub całego ciała miodem z dodatkiem masła kakaowego. Taki zabieg dający detoks, czyli oczyszczenie ciała, powoduje także rozluźnienie mięśni, głęboki peeling.

Masaże terapeutyczne i lecznicze

Sprawdzają się idealnie dla osób o problemach zdrowotnych, które chcą uzupełnić rehabilitację skuteczną techniką posiadającą właściwości lecznicze. Masaże te są także dedykowane osobom pragnącym wyciszenia i poprawy samopoczucia.

Masaż twarzy, szyi i dekoltu

Dzięki odpowiednio dobranym preparatom kosmetycznym jest idealnym sposobem na odżywienie i nawilżenie skóry. Zabieg rozluźnia napięte mięśnie, zapewnia prawidłowy przepływ energii, uspokaja i wycisza, usuwa objawy stresu, likwiduje napięcie, bóle głowy i sztywnienie karku.

W ofercie dostępne są także dodatkowe preparaty wyszczuplające i oleje pielęgnacyjne.