Slide1
Slide2
Slide3

Activ Beauty & Care Expert

Salon Urody Activ Beauty & Care Expert Urszula Kłyszewicz jest miejscem, które łączy w sobie zarówno fryzjerstwo damskie,męskie i dziecięce,jak również  kosmetykę pielegnacyją, medycynę estetyczną i dietetykę. Znajduje się przy ulicy Klaudyny 12 na warszawskich Bielanach i pograniczu Żoliborza.

W ofercie Salonu można znaleźć pełen zakres usług fryzjerskich – od modelowania, przez koloryzację, po pielęgnację OLAPLEX. Istotnym elementem jest używanie produktów wyłącznie najwyższej jakości oraz współpraca z najlepszymi certyfikowanymi  markami kosmetycznymi, takimi jak  L’Oreal Professionell, Mesologic,Farmona Professionel, Azzalure,Revitacare,Stylage, MCCM,Mesoestetic,Croma, MIMARI, HYALL 2000,Cuccio,Bling,Cutegel,NobleLashes,Aly…

W salonie Activ Beauty & Care Expert dostępne są także zabiegi , makijaż permanentny, przedłużanie i zageszczanie  rzęs metodą 1:1 , 2D,3D oraz masaże i pielęgnacja dłoni i stóp oraz dietetyka. Szereg profesjonalnych zabiegów takich jak mikrodermabrazja,  botox, meoterapia igłowa, kwas hialuronowy usieciowany i nieusieciowany jak również mezoterapia bezigłowa, laseroterapia, czy inne usługi upiększające, wykonywane są z zachowaniem pełnego profesjonalizmu i bezpieczeństwa.