Slide background
Slide background
Slide background

Activ Beauty & Care Expert

Witaj w świcie urody, estetyki, przyjemności, inspirującej doskonałości i spełniających się marzeń. Activ beauty & Care Expert jest autorskim projektem Urszuli Kłyszewicz – kreatorki kobiecego piękna, instruktora mikropigmentacji, medycyny i kosmetologii estetycznej.

Kompleks łączy funkcje salonu urody z bogatą ofertą zabiegów fryzjersko kosmetycznych, akademii edukacyjnej – prowadzącej szkolenia, wykłady i spotkania z najlepszymi trenerami mikropigmentacji, kosmetologii i medycyny estetycznej, oraz e-sklepu dla specjalistów branży beauty.

Jesteśmy niezmiennie uważni na potrzeby Klientów i to one właśnie nadają kierunek naszemu rozwojowi. Formuła Akademii i Salonu urody umożliwia naszym gościom, obok ogólnodostępnych usług, na skorzystanie z tych najbardziej ekskluzywnych i kosztownych w charakterze modeli naszej Akademii.

Pozostając wiernymi najlepszym urodowym praktykom, stawiamy na innowacyjność w dynamicznie zmieniających się trendach branży beauty. Współpracujemy z najlepszymi i nieustannie podnosimy kwalifikacje zespołu, aby sprostać potrzebom naszych wymagających i świadomych Klientów.

Goszczący w naszej Akademii Activ Beauty & Care Expert światowej klasy trenerzy i instruktorzy inspirują nie tylko uczestniczące w szkoleniach lingeristki, kosmetologów i lekarzy. Inspirują także nas samych, personel Activ Beauty & Care Expert, aby uszczęśliwiać Was, – bo wszystko, co robimy, robimy z myślą o naszych najwspanialszych Klientach, już od blisko 30 lat.

Zapoznaj się z bogatą ofertę naszych usług i pozwól się zainspirować!

Serdecznie zapraszamy,

Urszula Kłyszewicz wraz z zespołem