Slide background
Slide background
Slide background

Szkolenia Activ Beauty

Activ Beauty & Care Expert jest miejscem, które łączy w sobie zarówno kosmetologię jak i fryzjerstwo na najwyższym poziomie. Akademia i Salon Activ Beauty & Care Expert posiadają rozszerzającą się bazę kursantek, klientów i pacjentów w całym kraju i na świecie. Macierzyste miejsce pracy naszej marki znajduje się w Warszawie przy ulicy Klaudyny 12 na Bielanach. W ofercie Akademii/Salonu można znaleźć pełen zakres usług mikropigmentacji (makijażu permanentnego), medycyny estetycznej, kosmetologii, fryzjerstwa i laseroterapii.

Stawiamy na jakość, precyzję, profesjonalizm i miłą atmosferę. Istotnym elementem jest używanie produktów i sprzętu wyłącznie najwyższej jakości oraz współpracy z najlepszymi markami medycznymi i kosmetycznymi takimi jak: Professional Make Up Line PML, Doreme Poland, MydermLaboratories, Azzalure, EsthiCEll Proffesional, Mccm Medical Cosmetics, Farmona Professionele, Studex, L’Oreal Professionell, Ella, Mesologic, NobleLashes, Reflectoil.

Activ Beauty & Care Expert to akademia, w której wiedza łączy się z pasją i 12 letnim doświadczeniem zawodowym!!!

Szkolenia jakie oferujemy zawierają zajęcia teoretyczne, ale w 85%, wiedza przekazywana jest poprzez zajęcia praktyczne i wymianę doświadczeń.

Oferujemy szkolenia na poziomie podstawowym i zaawansowanym, tematyczne w różnych konfiguracjach i programach.

W ofercie posiadamy własne urządzenia z zakresu laseroterapii oraz urządzenia marki PML i Plasma Ri do zabiegów, makijażu permanentnego i medycyny estetycznej. W Activ Beauty & Care Expert jest możliwość szkoleń jak również korzystania z zabiegów – u naszych specjalistów oraz w charakterze modelek/modeli podczas odbywających się szkoleń. Modelki podczas szkoleń płacą jedynie za materiały zabiegowe, użyte do wykonania zabiegu podczas szkolenia.

Akademia Activ Beauty & Care Expert jest zarejestrowaną placówką szkoleniową o numerze ewidencyjnym 2.14/00397/2017, oferującą szkolenia na najwyższym poziomie. Dzięki nam masz możliwość zakupu profesjonalnych urządzeń, produktów i akcesoriów z zakresu medycyny estetycznej i makijażu permanentnego marki np. Professionall Make Up Line PML , Doreme Poland oraz Plasma Ri, MydermLaboratoriesi i Esthi CEll.

Zapraszam serdecznie, Urszula Kłyszewicz – Twórczyni i Kreator marki Activ Beauty & Care Expert. Autorka wielu projektów branży Beauty w Polsce. Producent urządzeń i kosmetyków z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej i mikropigmentacji. Międzynarodowy trener z zakresy medycyny estetycznej i makijażu permanentnego. Generalny Partner, kreator i Trener marki PML w Polsce. Pasjonatka zawodu i rozwoju branży Beauty w Polsce i na świecie.

Wyznaje zasadę:

”KAŻDY JEST AUTOREM WŁASNEGO SUKCESU, ALE NALEŻY SIĘ WZAJEMNIE INSPIROWAĆ”

Szkolenia w Akademii Activ Beauty & Care Expert, to INDYWIDUALNE szkolenia z makijażu permanentnego, medycyny estetycznej  oraz urządzeń Hi-Tech i laseroterapii wraz z terapią łączoną dla przyszłych expertów PMU oraz medycyny estetycznej.

Szkolenia w naszej akademii są idealnie dopasowane do twoich predyspozycji oraz kładą nacisk na kwestie, które sprawiają Ci największą trudność.

W trakcie kursu będziesz pracować z doświadczoną trenerką i aktywną linergistką, specjalistką medycyny estetycznej w jednej osobie, dzięki której maksymalnie wykorzystasz każdą minutę kursu.

Oferta szkoleniowa  z zakresu makijażu permanentnego:

Podczas szkoleń PMU można wyróżnić ciekawe warianty:

 • 1 dzień (kurs zaawansowany)
 • 2 dni (kurs zaawansowany)
 • 3 dni (kurs podstawowy)
 • 7 dni szkoleń (kurs podstawowy)

Na każdy dzień szkolenia przewidziane jest wykonanie 2 makijaży permanentnych na modelkach i praca na skórkach. W trakcie ćwiczeń „na żywo” będziesz rozwiewać wszystkie swoje wątpliwości, eliminować ewentualne błędy oraz doskonalić technikę wykonywania makijażu permanentnego.

W przeciwieństwie do szkoleń grupowych indywidualny charakter kursu gwarantuje Ci maksimum korzyści oraz całą uwagę szkoleniowca skoncentrowanego tylko na TWOICH potrzebach.

Gwarantujemy wsparcie merytoryczne po szkoleniu oparte o nasze doświadczenie w zakresie makijażu permanentnego.

Podczas szkolenia zapewniamy materiały eksploatacyjne: profesjonalny sprzęt, igły/moduły, pigmenty oraz znieczulenie. Nie ponosisz, żadnych dodatkowych kosztów szkolenia.

Reprezentujemy najwyższy poziom mikropigmentacji, podczas wszystkich realizowanych szkoleń.

Nasza oferta obejmuje szkolenia basic i masteclass oraz szkolenia trenerskie.

Szkolenia w Akademii Activ Beauty & Care Expert,  to najwyższy poziom i skoncentrowana dawka wiedzy w 90% na umiejętnościach praktycznych z wybranych zagadnień z zakresu medycyny i kosmetologii dermoestetycznej.

Wypracowane latami systemy iniekcji igłowej kwasu hialuronowego HA, kompleksów witamin i minerałów, implantacji nici PDO oraz haczykowatych wraz z terapiami łączonymi osoczem, karboxyterapią czy plasma system, dają możliwości pracy Ekspertom Kosmetologii i Medycyny Estetycznej.

Celowane i  kompletne zabiegi odmładzająco-rewitalizujące dla pacjentów/klientów, to możliwość podejścia indywidualnego i osobniczego do każdego z osobna. U nas zadbasz o swoje umiejętności na najwyższym poziomie!!!

Szkolenia w Activ Beauty & Care Expert z w/w zakresu zabiegów, mogą być przeprowadzone przez naszych ekspertów modułami lub kompleksowo w ramach programu  szkoleniowego „Specjalista medycyny i kosmetologii estetycznej”.

Oferta szkoleniowa  z zakresu medycyny i kosmetologii  estetycznej:

Specjalista medycyny i kosmetologii estetycznej

Szkolenia z zakresu:

 • mezoterapii iniekcyjnej
 • wypełnień kwasem HA (hialuronowym) 1 i 2 stopnia
 • wolumetrii twarzy
 • implantacji nici PDO biorewitalizujących / haczykowatych
 • terapii PRP osoczem bogatopłytkowym

5 dni/14 900 zł

Zakres zajęć praktycznych :

Mezoterapia twarzy, szyi i dekoltu: dolina łez, kurze łapki, lwia zmarszczka, bruzdy nosowo-wargowe, marionetki, wolumetria, kości policzkowe, korekta nosa i podbródka, nawilżanie ust, wypełnianie ust, dody kreskowe (nad ustami).

Nici PDO gładkie: rewitalizacja twarzy, szyi i dekoltu, dolina łez, kurze łapki, podniesienie brwi, bruzdy nosowo-wargowe, marionetki, kody kreskowe (nad ustami).

Techniki łączone z wypełniaczami, nićmi PDO haczykowatymi: chomiki, policzki, bruzdy nosowo-wargowe, marionetki, pozyskiwanie osocza bogatopłytkowego (system PRP).

 • Wolumetria komplementarna twarzy kwas HA + nici PDO
  szkolenie dla osób wykonujących już zabiegi estetyczne, chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i warsztat pracy – 1 dzień/4500 zł
 • Nici PDO biorewitalizujące i haczykowate
  szkolenie z praktycznych umiejętności implantacji nici PDO i haczykowatych – 1  dzień/3500 zł
 • Nici PDO biorewitalizujące
  implantacja nici PDO – 1 dzień/2500 zł
 • Mezoterapia igłowa
  szkolenia z zakresu mezoterapii iniekcyjnej twarzy i ciała – 1 dzień/2400 zł
 • Wypełnienia kwasem hialuronowym 1 stopnia1 dzień/2500 zł
 • Wypełnienia kwasem hialuronowym 2 stopnia1 dzień/2500 zł
 • Plasma  Technology Training
  Szkolenia z zakresu niechirurgicznej blefaroplastyki powiek, liftingu, usuwania zmarszczek, blizn, rozstępów oraz defektów skórnych – 1 dzień/2600 zł lub  2 dni/3900 zł

Ceny szkoleń zawierają preparaty, materiały jednorazowe oraz certyfikaty w języku polskim i angielskim.

ZAPRASZAM