Akademia Activ Beauty & Care Expert

Akademia Activ Beauty & Care Expert to miejsce, które uczy oraz inspiruje. Prowadzimy szkolenia, wykłady i spotkania z najlepszymi trenerami mikropigmentacji, kosmetologii i medycyny estetycznej oraz posiadamy bogato zaopatrzony e-sklep dla specjalistów branży beauty. Obok grupowych kursów, warsztatów i sympozjów specjalizujemy się w „szytych na miarę”, kameralnych szkoleniach z zakresu mikropigmentacji oraz szeroko rozumianej kosmetologii. W przeciwieństwie do tych grupowych, indywidualny charakter kursu gwarantuje całe spektrum korzyści, w tym, co najcenniejsze – uwagę instruktora skoncentrowaną tylko na Tobie i Twoich potrzebach.

W Akademii Activ Beauty & Care Expert cenimy relacje, a zadowolenie uczestników naszych kursów jest dla nas największą wartością. W ramach szkolenia otrzymasz materiały eksploatacyjne: profesjonalny sprzęt, igły/moduły, pigmenty oraz produkty znieczulające. Nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów, związanych ze szkoleniem. Po ukończeniu wybranych, spośród wielu szkoleń z naszej oferty zapewnimy Ci także niezbędne wsparcie merytoryczne, tak ważne na początku Twojej nowej drogi zawodowej.

Jesteśmy niezmiennie uważni na potrzeby naszych kursantek/kursantów i to one nadają kierunek naszemu rozwojowi. Formuła Akademii i Salonu urody umożliwia uczestnikom szkoleń dostęp do licznej grupy klientów Salonu, zainteresowanych zabiegami w charakterze modeli.

Pozostając wiernymi najlepszym urodowym praktykom, stawiamy na innowacyjność w dynamicznie zmieniających się trendach branży beauty oraz health care. Współpracujemy z najlepszymi i nieustannie podnosimy kwalifikacje kadry dydaktycznej, aby sprostać potrzebom naszych wymagających i świadomych Kursantów.

Goszczący w naszej Akademii Activ Beauty & Care Expert światowej klasy trenerzy i instruktorzy inspirują nie tylko uczestniczące w szkoleniach lingeristki, kosmetologów i lekarzy. Inspirują także nas samych, personel Activ Beauty & Care Expert.

W ślad za złotą myślą, która, na co dzień przyświeca mojej pracy „Każdy jest autorem własnego sukcesu, ale należy się wzajemnie inspirować” – serdecznie zapraszam Cię do mojej Akademii.

Zapoznaj się z aktualną ofertę szkoleń lub pozwól mi stworzyć dla Ciebie indywidualne szkolenie, dopasowane programem i trybem do Twojego poziomu, potrzeb i możliwości.

Z Pozdrowieniami,

Trener mikropigmentacji i medycyny estetycznej

 

 

 

Kontakt z Akademią

Adres: ul. Klaudyny 12, Warszawa

Koordynator ds szkoleń
+48 506 801 877, szkolenia@activ-beauty.pl

Koordynator ds dofinansowań
+48 506 801 877, dofinansowania@activ-beauty.pl

Trener mgr Urszula Kłyszewicz
+48 698 532 797, info@activ-beauty.pl

Nasze szkolenia:

  • Makijaż permanentny Brwi/Oka/Ust
  • Perfekcyjny Rysunek Brwi nitką i suwmiarką
  • Brow Philosophy by Nikk Mole
  • BB Glow Skin
  • Mezoterapia oraz wypełnienia kwasem HA i botoxem
  • Wolumetria komplementarna i nici PDO
  • Zagęszczanie i lifting rzęs
  • Wizaż

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

skroimy szkolenie na miarę twoich potrzeb

WIEDZA PRAKTYCZNA

15% teorii + 85% aktywnego warsztatu na modelkach

DUŻA LICZBA MODELEK

do dyspozycji aż do 30 modelek w ramach szkolenia

NAJLEPSZE PRODUKTY

marki z najlepszą opinią na rynku beauty

NAJNOWSZE TECHNIKI

stawiamy na innowacyjność w trendach beauty

WYBITNI TRENERZY

mający osiągnięcia na arenie krajowej i zagranicą