Dotacja z Unii Europejskiej

Szkolenia z makijażu permanentnego należą do najdroższych w cenniku mojej i innych akademii. Jest to więc pierwsze szkolenie, które wybieracie chcąc wykorzystać dofinansowanie z PUP lub UE.

Dzięki wsparciu Unii Europejskiej jest aktualnie realizowany projekt, który wspiera osoby samozatrudnione i pracowników branży beauty w nabywaniu nowych kompetencji, dofinansowując kosmetyczne i kosmetologiczne szkolenia. Niestety co miesiąc o dofinansowanie mogą się starać mieszkańcy tylko kilku województw aż do wyczerpania środków. Sytuacja jest bardzo dynamiczna i potrafi się zmienić z dnia na dzień. Często do skorzystania z dotacji konieczne jest spełnienie dodatkowych wymagań jak np. posiadanie odpowiedniego wieku czy wykształcenia. Jeśli chcesz sprawdzić czy w twoim regionie jest aktualnie prowadzony nabór wniosków i czy masz szansę na uzyskanie dofinansowania, wypełnij formularz: https://tiny.pl/tm18f Jeśli się zakwalifikujesz, pomożemy Ci w uzyskaniu dofinansowania.

Dotacja z Urzędu Pracy

Każdy początkujący przedsiębiorca planujący założenie własnej działalności gospodarczej może starać się o dotację z Urzędu Pracy, która stanowi formę walki z bezrobociem. Ogromnym plusem takiej dotacji jest fakt, iż jest ona bezzwrotna.

Ponadto Powiatowe Urzędy Pracy ze środków Funduszu Pracy w formie KFS mogą finansować działania na rzecz kształcenia ustawicznego pracodawcy i jego pracowników. Jeśli jesteś zainteresowana uzyskaniem środków na finansowanie kosztów kształcenia, powinnaś pobrać ze strony www swojego urzędu wniosek i złożyć go w powiatowym urzędzie pracy właściwym ze względu na siedzibę albo miejsce prowadzenia działalności.

Dlaczego warto ubiegać się o finansowanie kosztów kształcenia? Starosta może przyznać środki na sfinansowanie kosztów kształcenia w wysokości nawet 100 proc. poniesionych kosztów.

Jeśli jesteś zainteresowana tą formą finansowania szkolenia w naszej akademii, zgłoś się, a pomożemy Ci w wypełnieniu wniosku.

Kontakt

  • Koordynator ds dofinansowań
  • +48 506 801 877
  • dofinansowania@activ-beauty.pl

Leasing i Pożyczka

Osoby prowadzące działalność gospodarczą w województwach, które nie są objęte dofinansowaniami z Unii Europejskiej i Urzędu Pracy, zachęcam do skorzystania z innej opcji – pożyczki na szkolenie i leasingu na sprzęt. Wizja konieczności spłaty rat może Was nieco przerażać, ale pomyślcie o tym w inny sposób – dziś robicie szkolenie i odbieracie sprzęt a już jutro używając go i wykorzystując nabytą wiedzę obsługujecie klientki, zarabiacie i spłacacie – TA INWESTYCJA SZYBKO NA SIEBIE ZAROBI I WAM SIĘ ZWRÓCI

Leasing lub pożyczka to koszt w skali roku w zależności od wybranych parametrów ok. 10% wartości sprzętu + produktów + szkolenia. Leasing można wziąć tylko na sprzęt a pożyczkę na szkolenie i produkty.

Leasing operacyjny trwa minimum 2 lata i dotyczy wyższych kwot, na końcu następuje wykup sprzętu. Pożyczka dotyczy kwot 500-20000 zł i trwa maksymalnie 18 miesięcy.

Chcesz dokładnie policzyć koszty? Wejdź na stronę naszego partnera: https://leaselink.pl/shortH/co/ACB001 i użyj kalkulatora wypełniając poszczególne pola formularza. Samo wypełnienie wniosku w kalkulatorze do niczego nie zobowiązuje.