Infinity Kontur Max - nowoczesna alternatywa dla chirurgii plastycznej

Przeciwwskazania do zabiegu falami radiowymi RF

 • ciąża
 • aplikacja na okolicę brzucha (podczas menstruacji)
 • aparaty słuchowe, stymulator serca, wszelkie inne elektroniczne urządzenia w ciele
 • wszelkie metalowe lub elektroniczne urządzenia medyczne czy implanty w ciele
 • posiadanie wkładki wewnątrzmacicznej (UID)
 • posiadanie złotych implantów drucianych
 • choroba lub zapalenie skóry
 • nowotwory skóry
 • widoczne duże żylaki
 • zapalenie żył
 • zaburzenia krążenia obwodowego
 • wysokie nadciśnienie (skrajne przypadki)
 • złote nici (po okresie dwóch lat od zabiegu po konsultacji z lekarzem)
 • nowotwory aktywne
 • przebyte nowotwory zawsze po konsultacji lekarskiej

Terma lifting skóry

Zabieg ten jest nowoczesną alternatywą dla chirurgii plastycznej. Powoduje on redukcję i likwidację zwiotczenia skóry.

Terma lifting skóry to zjawisko wykorzystujące odpowiednie impulsy, dzięki którym generowane jest w skórze ciepło głębokie. Następuje podgrzanie tkanek do 45OC. Następuje odwracalna denaturacja kolagenu i pobudzenie fibroblastów do produkcji nowego kolagenu. Jest to zabieg zupełnie bezpieczny, nie uszkadza naskórka i skóry właściwej. Po zabiegu klient może natychmiast wrócić do normalnego trybu życia.
Modelowanie sylwetki

Połączenie 4 skutecznych zabiegów wpływa na kompleksową poprawę sylwetki oraz ciała , które stają się bardziej jędrne. Zabiegi wykonywać można na następujące obszary: ramiona, brzuch, boczki, pośladki, wewnętrzne uda, zewnętrzne uda, kolana, łydki, kark, lędźwie. Istnieje także możliwość wykonania zabiegów oddzielnie w zależności od potrzeb ciała i skóry.

Fale radiowe

Energia Fal Radiowych o wysokiej częstotliwości, zamieniana jest na elekto-magnetyczną, która dociera do tkanek, gdzie następuje ich podgrzanie przez wzbudzenie jonów. Fale radiowe wpływają więc na wytwarzanie w tkankach ciepła. Zjawisko to nazywane jest diatermią. Głębokie ogrzewanie oznacza, że ciepło wytworzone jest wewnątrz tkanek, a nie dostarczane z zewnątrz. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiając ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację.

Fale Radiowe stanowią alternatywę dla operacyjnych zabiegów liftingujących skóry. Serie zabiegów, przeprowadzane ze wskazań terapeuty, niwelują efekty starzenia i działają profilaktycznie napinając skórę. Za napięcie skóry odpowiedzialny jest proces produkcji kolagenu i elastyny, który zostaje aktywowany podczas zabiegu. Najbardziej widoczne efekty są po 6 miesiącach od skończonej serii.

Endomasaż

Zabieg endomasażu to bezinwazyjna, nowoczesna technika, która nie tylko relaksuje i odpręża, ale również pomaga poprawić krążenie, pozbyć się szkodliwych produktów przemiany materii oraz zwalczyć nadwagę i cellulit. Zabieg polega na wykonaniu intensywnego próżniowego masażu okolic dotkniętych cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Urządzenie pozwala dotrzeć do miejsc, które podczas zwykłego masażu pozostają niedostępne. Intensywna terapia umożliwia znaczne przyspieszenie spalania tłuszczu i wymodelowanie sylwetki w najbardziej opornych na odchudzanie miejscach.

Endomasaż wykorzystuje rolki napędzane mocą ssącą do masażu tkanek objętych cellulitem. Poprzez uzyskany efekt próżni masaż wnika bardzo głęboko pod skórę, wypierając komórki cellulitowe. Dzięki wytworzeniu podciśnienia możliwe jest dotarcie do najmniej dostępnych warstw skóry z jednoczesnym rozbiciem i usuwaniem produktów rozpadu tkanki tłuszczowej.

Drenaż limfatyczny

Jest to delikatny masaż głowicą podciśnieniową. Dzięki temu zabiegowi następuje likwidacja obrzęków, przyspieszenie metabolizmu i rozkład tłuszczu, a także oczyszczenie organizmu z toksyn.

Liposukcja kawitacyjna

Poprzez działanie ultradźwiękami o określonej częstotliwości wpływamy na powstanie zjawiska kawitacji. Wytworzona energia powoduje rozbicie komórki tłuszczowej, a uwolnione w ten sposób tłuszcze (wolne kwasy tłuszczowe i glicerol) są głownie transportowane przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii i stają się źródłem energii. W ten sposób można przyspieszyć efekt redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej z „trudnych” obszarów np. ud, pośladków, talii, bioder czy ramion.