Regulamin zabiegów w Activ Beauty & Care Expert Urszula Kłyszewicz z Makijażu Permanentnego i Medycyny Estetycznej z dnia 2.01.2019r.

1. Dokonanie zapisu na zabieg oznacza pełną akceptację regulaminu.
2. Rezerwując termin należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu oraz portfolio dostępnym na stronie www.activ-beauty.pl oraz na Facebook https://www.facebook.com/activbeautycare
3. Konsultacja dotycząca wykonania zabiegu makijażu permanentnego lub zabiegu usuwania laserowego tatuażu czy wypełnień kwasem hialuronowym czy nićmi, jest bezpłatna w momencie, gdy po niej od razu lub w późniejszym czasie do miesiąca wykonany jest zabieg. W innym wypadku koszt konsultacji to 100 zł. W razie wątpliwości dotyczących zabiegu zapraszam do gabinetu po wcześniejszym umówieniu się na taką konsultację.
4. Na zabiegi medycyny estetycznej i makijażu permanentnego przyjmujemy zadatki (bezzwrotne), a nie zaliczki (zwrotne). Zazwyczaj jest to kwota 200 zł na konto firmowe Activ Beauty & Care Expert wpłacane w celu zajęcia terminu wizyty w kalendarzu specjalisty.

Na nr konta: 84 1140 2004 0000 3902 7830 7027
Wpisując w tytule przelewu: imię, nazwisko, datę wizyty oraz nazwę zabiegu.

Potwierdzenie wpłaty zadatku prosimy wysłać na adres: info@activ-beauty.pl lub poprzez wiadomość na messengerze.

5. Klient ma prawo odwołać wizytę max 6 dni przed zaplanowanym terminem. Jeśli nie poinformuje o odwołaniu lub nie potwierdzi swojej wizyty, wówczas nie będzie miał możliwości umówienia się na jakikolwiek zabieg i nastąpi utrata zadatku.
6. Jest możliwość w ostatniej chwili zmiany terminu, lecz tylko z bardzo ważnych przyczyn zdrowotnych u osoby przystępującej do zabiegu lub inne sytuacje losowe rozpatrywane przeze Urszulę Klyszewicz.
7. Zapisów na zabiegi dokonujemy za pośrednictwem maila, serwisu Facebook , systemu rezerwacyjnego oraz pod numerem telefonu 22 833 02 74 i 698 532 797.
8. Jeżeli nie możemy akurat odebrać telefonu prosimy o pozostawienie wiadomości na portalu Facebook lub SMS – oddzwonimy.
9. Każda Klientka, która miała kiedykolwiek wykonany zabieg makijażu permanentnego lub usuwanie makijażu permanentnego, jest obowiązana do zgłoszenia tego faktu wcześniej, ponieważ zdarza się, że na poprzednim makijażu nie da się wykonać pigmentacji naprawczej lub należy użyć innej techniki lub pigmentu, albo dany makijaż należy rozjaśnić np. zabiegiem laserowym w celu wykonania Coveru.
10. Zabieg uzupełnienia makijażu permanentnego jest wliczony w cenę i można go wykonać bezpłatnie między 4-8 tygodniem po pierwszym zabiegu. Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn klientka nie zjawi się na zabiegu lub odwoła wizytę – wówczas uznaje się zabieg za ukończony.
11. Kolejne dopigmentowanie jest już płatne – każdy 1 miesiąc to dodatkowa opłata 100 zł.
12. Jeżeli Klientka, która wykonywała zabieg makijażu permanentnego w naszym salonie, ale po zabiegu dowiaduje się np. o ciąży lub zaczęła w między czasie korzystać z zabiegów, które są w przeciwskazaniach do zabiegu (np. kuracja retinoidami lub zabiegi laserowe) – wówczas korekta jest oddalona w czasie o minimum pół roku do roku, wtedy koszt takiej „korekty” wynosi od 450-600 zł.
13. Efekt ostateczny po wykonaniu zabiegu makijażu permanentnego osiągnięty zostaje 6 tyg. po zabiegu dopełniającym.
14. Naprawa nieudanego makijażu permanentnego po innej linergistce, to koszt ceny standardowej regularnej plus 30% – może się to wiązać z większą ilością zabiegów/spotkań.
15. Makijaż permanentny i zabiegi estetyczne poprzedzone są wnikliwym wywiadem prowadzonym przez specjalistę , w którym masz obowiązek odpowiadać szczerze i zgodnie z prawdą. Pamiętaj ,że lista „przeciwskazań jest długa, bo nie każda informacja w pełni wyklucza Cię z możliwości przystąpienia do zabiegu, a jest informacją dla specjalisty, który decyduje o możliwości przystąpienia do zabiegu.
16. Odświeżenie makijażu permanentnego max do roku to koszt 50% aktualnej ceny makijażu permanentnego, powyżej roku do 1,5 roku, to koszt 75% ceny a powyżej tego czasu traktowany jest jak nowy makijaż.
17. Podczas zabiegu makijażu permanentnego ustalany jest kształt i kolor, który współgra z urodą Klientki. W skrajnych przypadkach linergistka ma prawo do odmowy wykonania usługi, jeżeli oczekiwania Klientki co do kształtu są niezgodne z proponowaną wizualizacją.
18. Mamy również prawo odmówić wykonania zabiegu bez podania przyczyny.
19. Nie pigmentujemy osób nieletnich.
20. Nie wykonujemy pigmentacji na odpowiedzialność Klienta.
21. Odmawiamy zabiegów Paniom, które się mocno opalają lub planują w najbliższym czasie podróż w ciepłe kraje.
22. W salonie można wykupić bon podarunkowy – w ciągu miesiąca od dnia zakupu należy ustalić termin. Po tym czasie, uznaje się bon za nieważny i opłata za zabieg nie zostaje zwrócona.
23. Jeżeli okaże się, że dana osoba ma przeciwwskazania do wykonania zabiegu, wówczas pieniążki nie są zwracane i bon przepada.
24. Klientka ma prawo do jednorazowej zmiany terminu korekty makijażu permanentnego po wcześniejszym zgłoszeniu takiej chęci oraz po uzgodnieniu go wspólnie z linergistką. Każda kolejna zmiana z przyczyn niezależnych oraz niestawienia się na wyznaczony termin korekty wiąże się z dopłatą 100 zł.
25. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ustalonego wcześniej terminu wizyty po ustaleniu z Klientką innego, dogodnego dla obu stron.
26. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany poszczególnych punktów regulaminu.