Salon Activ Beauty & Care Expert

Witaj w Activ Beauty & Care Expert – miejscu, w którym spełniamy urodowe marzenia.Od blisko 30 lat łączymy tradycję z najnowszymi światowymi trendami w regeneracji i pielęgnacji skóry, włosów i paznokci.

Współpracujemy z najlepszymi i nieustannie podnosimy kwalifikacje zespołu, aby sprostać potrzebom naszych wymagających i świadomych Klientów.

Jesteśmy niezmiennie uważni na potrzeby naszych Klientów i to one właśnie nadają kierunek naszemu rozwojowi. Pozostając wiernymi najlepszym urodowym praktykom, stawiamy na innowacyjność w dynamicznie zmieniających się trendach branży beauty. Obserwujemy, analizujemy, testujemy i rekomendujemy Ci tylko najlepsze, skuteczne i przede wszystkim bezpieczne produkty i zabiegi.

W Activ Beauty & Care Expert cenimy relacje, a zadowolenie Klientów było, jest i będzie naszym priorytetem.

Zapraszam Cię do naszego świata. Świata piękna dla ciała i odprężenia dla duszy. A wszystko to w kameralnych wnętrzach z zawsze świeżą kawą i przekąskami.

Sprawdź bogatą ofertą Salonu Activ Beauty & Care Expert. Wybierz zabieg dla siebie albo oddaj się w moje ręce i poczuj się piękna!

Zapraszam serdecznie,

 

 

 

Kontakt z Salonem

ul. Klaudyny 12, Warszawa

Poniedziałek – piątek : 9:00 – 20:00
Sobota : 8:00 – 16:00

Recepcja :
tel. : 22 833 02 74, kom. : +48 506 028 008
recepcja@activ-beauty.pl

Właściciel :
+48 698 532 797, info@activ-beauty.pl

Nasze usługi:

  • Kosmetyka twarzy i ciała
  • Makijaż permanentny
  • Medycyna estetyczna
  • Fryzjerstwo
  • Wizaż

Marki na których pracujemy:

PROFESJONALIZM

Usługi oferowane, wykonywane są na najwyższym poziomie. Wszyscy nasi pracownicy posiadają niezbędne certyfikaty, świadczące o ich profesjonalizmie.

DOŚWIADCZENIE

Nasz zespół to grupa doświadczonych pasjonatów, którzy z pełnym poświęceniem zadbają o dobre samopoczucie naszych klientów.

KOMPLEKSOWA OFERTA

Dzięki szerokiej ofercie, od fryzjerstwa po kosmetologię estetyczną, nie musisz odwiedzać kilku miejsc, aby poczuć się wyjątkowo i pięknie.

NAJLEPSZE PRODUKTY

Korzystamy tylko i wyłącznie ze sprawdzonych, profesjonalnych produktów wiodących marek.