Jestem autorką wielu projektów branży beauty w Polsce, producentem urządzeń i kosmetyków z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej oraz mikropigmentacji, międzynarodowym trenerem z zakresu medycyny estetycznej i makijażu permanentnego, generalnym partnerem, kreatorem i trenerem marki PML w Polsce, pasjonatką zawodu i rozwoju branży beauty w Polsce i na świecie.

Moja Akademia Activ Beauty & Care Expert jest zarejestrowaną placówką szkoleniową o numerze ewidencyjnym 2.14/00397/2017, oferującą szkolenia na najwyższym poziomie. Centrum szkoleniowe medycyny estetycznej i makijażu permanentnego to rozwojowe miejsce, do podniesienia twoich kwalifikacji i samooceny. Akademia oferuje pełen zakres szkoleń/kursów z zakresu makijażu permanentnego, medycyny estetycznej, kosmetologii i zabiegów hi-tech.  Stawiamy na jakość, precyzję, profesjonalizm i miłą atmosferę. Używamy produktów i sprzętu wyłącznie najwyższej jakości oraz współpracujemy z najlepszymi markami medycznymi i kosmetycznymi takimi jak: Azzalure, Medical Cosmetics, Perma Blend, EsthiCell Professional, Doreme Poland, Stylage, MyDerm, Nikk Mole, Harley Wax, InLei®, Physiolab Cosmeceutical, HyalDew, ArtLift Pdo & Plla, Re Jur, Plasma RI System.

Activ Beauty & Care Expert to Akademia, w której wiedza łączy się z moją pasją i 12 letnim doświadczeniem zawodowym. Szkolenia, które oferuję, zawierają zajęcia teoretyczne, ale w 85%, wiedzę przekazuję poprzez zajęcia praktyczne i wymianę doświadczeń. Akademia nie jest fabryką. Oferuję szkolenia Basic, Masteclass oraz trenerskie, tematyczne w różnych konfiguracjach i programach, czasami indywidualnie dopasowując je do konkretnej osoby. W ofercie posiadam własne urządzenia oraz produkty z zakresu laseroterapii oraz inne uznane i profesjonalne urządzenia do zabiegów, makijażu permanentnego i medycyny estetycznej.

Urszula Kłyszewicz

Kreator Activ Beauty & Care Expert/Trener Mikropigmetacji i Kosmetologii Estetycznej oraz właścicielka Salonu Beauty, łączącego każdy wymiar piękna od stóp do głów

Wyznaję zasadę: ”KAŻDY JEST AUTOREM WŁASNEGO SUKCESU, ALE NALEŻY SIĘ WZAJEMNIE INSPIROWAĆ”.

Kobieta Przyszłości 2019

Nagroda przyznana 19.03.2019r. podczas Dnia Kobiet Sukcesu 2019 w Bydgoszczy