Mezoterapia frakcyjna w zabiegu BB Glow Skin

Mezoterapia bezigłowa – odkryj sekret wiecznej młodości

Bezigłowa Mezoterapia sięga do podłoża procesów związanych ze starzeniem się skóry. Leczenie jest bezbolesne, nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji, dzięki czemu bezpośrednio po zabiegu można powrócić do normalnych czynności.

Zabieg BB Glow Skin

Zabieg BB Glow Skin to absolutna nowość na rynku, stworzona z myślą o osobach, które chcą uzyskać efekt świeżej, jednolitej i pełnej blasku skóry.

Co wyróżnia BB Glow Skin z Physiolab?

To wielozadaniowa lecznicza esencja o naturalnym, organicznym składzie. Produkty do zabiegu BB Glow Skin mają w pełni wegańską formułę.

Czym jest zabieg BB Glow Skin?

BB Glow Skin to zabieg pielęgnacyjny o dodatkowych właściwościach tonujących. Delikatnie ujednolica koloryt cery, tworząc transparentny kamuflaż, jednocześnie aktywnie pielęgnując i odżywiając skórę.

Czy BB Glow Skin jest dla mnie?

  • Tak, jeśli Twoja cera jest matowa i poszarzała.
  • Tak, jeśli borykasz się z problemami naturalnego nierównomiernego kolorytu cery (np. piegi) oraz różnego typu przebarwieniami wtórnymi, szczególnie pozapalnymi, hormonalnymi a także związanymi z fotostarzeniem skóry.
  • Tak, jeśli masz skłonności do zaczerwienień i teleangiektazji.
  • Tak, jeśli Twoja cera jest sucha, atopowa o szczególnie niskiej tolerancji. BB Glow Skin działa jako terapia naprawcza (przeciwrodnikowa) dla skór zniszczonych czynnikami zewnętrznymi.
  • Tak, jeśli czujesz, że Twoja skóra jest wyjałowiona po przebytych chorobach i terapiach antybiotykowych. BB Glow Skin przywraca równowagę mikrobiologiczną skóry.
  • Tak, gdy Twojej skórze brak nawilżenia i sprężystości, a twarz wydaje się być zmęczona. BB Glow Skin poprawia elastyczność skóry.
  • Tak, jeśli chcesz poczuć się komfortowo we własnej skórze bez sięgania po inwazyjne zabiegi o wysokim ryzyku powikłań. BB Glow Skin to także idealny zabieg bankietowy.

Efekty zabiegu

Po pierwszym zabiegu skóra jest delikatnie rozjaśniona i jej wyrównany koloryt utrzymujące się od 6 do 12 miesięcy. Bezpośrednio po zabiegu należy unikać promieni słonecznych przez około dwa tygodnie. Zaleca się, by zabieg wykonywać w serii oraz stosować zabiegi przypominające co 2 tygodnie. Dzięki temu efekt będzie się utrzymywał bardzo długo.