Zabieg parafinowy na dłonie

Regeneruje i nawilża skórę dłoni

Zabieg parafinowy jest rytuałem pielęgnacyjnym, polecanym szczególnie dla suchej i spierzchniętej skóry dłoni, w okresie jesienno-zimowym, zaleca się go także osobom mających częsty kontakt z detergentami.

Parafina zastosowana na dłonie tworzy naturalną powłokę ochronną (zatrzymuje wilgoć), zmiękcza skórę i regeneruje. Podczas zabiegu oddaje ona ciepło, które następnie wnika głęboko do tkanek, pobudza krążenie krwi oraz otwiera pory skórne. Każdy kosmetyk położony pod parafinę będzie się zatem szybciej i głębiej wchłaniał.

Zabieg parafinowy można wykonać nie tylko przy złym stanie skóry. Na zabieg parafinowy decydują się też osoby, które chcą opóźnić proces starzenia skóry, rozluźnić mięśnie czy rozgrzać stawy

Efekty:

  • wygładza i zmiękcza skórę dłoni
  • nawilża i usuwa miejscowe przesuszenia
  • skutecznie niweluje niewielkie przebarwienia
  • poprawia stan paznokci
  • tworzy barierę ochronną przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi

Esthil Cell Hands Re-Lift Therapy

Zabieg liftingująco-regenerujący na dłonie

  • wariant podstawowy – Basic 30 min
  • wariant poszerzony – DeLux 45 min

Odmłodzenie dłoni

Karboksyterapia

Dwutlenek węgla podawany pod skórę działa stymulująco na fibroblasty, które produkują kolagen. W wyniku tego procesu skóra dłoni staje się ujędrniona i młodsza. Spektakularne efekty widoczne są od razu po zabiegu.

Mezoterapia igłowa

Wstrzykiwanie substancji odżywczych w postaci mezokoktajli powoduje silne odżywienie skóry dłoni, jej regenerację i nawilżenie.

Osocze bogatopłytkowe

Ze względu na wysoką zawartość czynników wzrostu, enzymów i witamin w preparacie, terapia pozwala na uzyskanie znakomitych efektów szczególnie w przypadku skóry dojrzałej, która wymaga bardzo intensywnej regeneracji.

Peelingi medyczne

Poprzez złuszczanie naskórka i pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny następuje ujędrnienie i uelastycznienie skóry dłoni. Dodatkowo peelingi działają nawilżająco na skórę, jak również silnie ją rozjaśniają i wygładzają. Podczas zabiegu stosowane są preparaty przeznaczone specjalnie do skóry dłoni.